تبلیغات
موجودات فضایی،یوفو ها - نگاهی سطحی به موجودات فضایی
با عرض سلام :برای راحتی می توانید گردونه ی موس را فشار دهید تا بهتر و روان مطالعه فرمایید(در فایر فكس)
<

نگاهی سطحی به موجودات فضایی

پنجشنبه 15 مهر 1389 06:49 ب.ظ

نویسنده : yashar ghani
ارسال شده در: مطالب خود نویسنده ،

موجودات فضایی به معنای موجودات زنده ای که در سایر کرات بر محیط غالب هستند و مانند ما انسان ها هوش دارند.البته موضوع واقعی بودن آن ها بحث دیگری است ،ولی این حقیقت است که موجودات فضایی برای اکثر افراد معنای خطر را می دهند در حالی که ممکن است آنها مانند ما انسان ها ،دارای تمدن و فرهنگ باشند.

حالا شما که این مطلب را می خوانید یا  موجودات فضایی را باور ندارید و همه اش را دروغ یا تخیلات می بینید و یا در مورد حقیقت آنها اطمینان دارید.بهتر است قبل از همه چیز این را بدانید که «با حلوا حلوا گفتن دهان آدم شیرین نمی شود!»یعنی تا زمانی که با یکی از آنها ملاقات نکرده  و با هم یک گپ دوستانه نکرده اید ،نمی توانید در مورد آنها دروغ یا صحیح بگویید.

ولی واجب است بدانید که تنها تخیلات هستندکه به واقعیت می رسند.برای مثال پرواز کردن در زمان های بسیار دور ،هیچ چیز جز تخیلات نبود ولی در حال حاضر همه با هواپیما پرواز کرده ایم ...شاید هم از ترس شلوار را خیس کرده ایم! ویا به احتمال زیاد شی ای به نام کامپیوتر در زمان قدیم به فکر  فردی هرگز نیامده بود ولی حالا همه چشم به آن دوخته ایم .برای همین است که امکان دارد همان تخیلات ما در فردا تبدیل به یک امر عادی و یا واقعیتی خوف آور شود.

در پیرامون من و شما حقایق بزرگی وجود دارد که غیر قابل درک و فهم هستند(همچنین شوخی های بی مزه ای که حال آدم را به هم میزنند).بهتر است قبل از این که جواب رد دهیم ،فکر کنیم که آیا این غیر ممکن است در جهان به این بزرگی (خیلی خیلی بزرگ که به علاوه ی لاک پشت ماهم نمی توانیم آن را طی کنیم)نمونه ای از حیاط هوشمند تر از ما وجود داشته باشد؟

همه ی اینها حقایقی هستند که شما نمی توانید با مخفی شدن در کمد لباس از آنها فرار کنید و یا حتی نمی توانید با ذله کردن پدر و مادرتان آنها را متقاعد سازید تا برایتان یک بشقاب پرنده بخرند!....پس چه باید کرد؟؟؟؟

این به عهده ی خودتان است که چگونه عمل کنید.البته من نمی گویم که به یک پروفسر آسترو فزیک که در حال برسی در مورد فضایی هاست تبدیل شوید!فقط کمی در مورد آنها مثبت فکر کنید و در صورت امکان از آنها اطلاعات کسب کنید

توجه،توجه:تبدیل شدن خواب آرامش بخش شبانه شما به ترس و کابوس و بی خوابی مسلما تقصیر من نیست!حتما تقصیر در گردن آن موجودات بیکار فضایی است!

ما نهایت تلاش خودمان را بنمودیم...باور كنید ،نكنید از من گذشته


با تشكر از بازدید

یاشار غ.دیدگاه ها : نظر تو در این مورد چیست؟
دنبالک ها: ارسال مطلب خودتان ،
آخرین ویرایش: پنجشنبه 13 آبان 1389 08:52 ب.ظكپی برداری از این وبلاگ ممكن نیست!مطالب كپی شده دارای منبع با لینك هستند .